Aga Kruk

PSYCHOLOG, PSYCHOTRAUMATOLOG, Właścicielka fotela mocy

Pomagam w odzyskiwaniu energii życiowej, siły
w biznesie oraz motywacji do działania.

Aga Kruk - podpis
Aga Kruk

Komu pomagam?

Ludziom, którzy stracili codzienną energię do działania

Osobom, które zatraciły poczucie własnej wartości

Osobom, które próbują nadać swojemu życiu nowy kierunek

Osobom zmagającym się z wypaleniem zawodowym

Osobom po utracie bliskich

Osobom posiadającym stany lękowe

Osobom szukającym nowych perspektyw w życiu prywatnym i zawodowym

Kobietom po rozstaniach lub w toksycznych związkach

Nastolatkom przejść przez trudny okres dojrzewania

Ludziom biznesu w odzyskaniu energii do działania

Aga Kruk - Trener Mentalny

Jak pracuję?

ONLINE

Dzięki opcji online możemy pracować z każdego miejsca na świecie. Może być to inny kontynent, a może po prostu restauracja w której czujesz się doskonale. Dzięki takim rozwiązaniom oszczędzasz czas i zapewniasz sobie dogodne warunki do rozmowy.

INDYWIDUALNIE

Indywidualna praca 1:1 przynosi najlepsze efekty. Możemy usiąść i pogadać jak kumple. Koncentrujemy się na Tobie i na Twoich celach. Możemy pracować Online lub jeżeli chcesz, zapraszam na mój fotel mocy.

PROGRAMY GRUPOWE

Napisz e-mail po więcej szczegółów.

Dlaczego ja?

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem oraz certyfikowanym Trenerem Mentalnym pracującym bezpośrednio oraz online

Pomogłam dziesiątkom osób odzyskać wiarę w siebie, swoje cele i biznes​

Od 20 lat jestem przedsiębiorcą z kilkoma firmami na koncie

Jestem mamą dwójki nastolatków i rozumiem wyzwania innych matek

Jestem absolwentką studiów MBA "Przywództwo i Coaching", a także „Zarządzanie zasobami ludzkimi”

Moi klienci cenią mnie za bezpośredniość, cięty język oraz umiejętność mówienia prawdy w oczy​

Jako mówca dostarczam ze sceny energię porywając ludzi do działania i brania sprawy w swoje ręce​

Jestem autorką wielu felietonów z obszaru psychologii oraz coachingu​

Jestem twórczynią podcastu "Kwadrans na mental"​

co o mnie mówią?

Opinie

Sprawdź jak mnie widzą osoby, z którymi pracowałam do tej pory.

- Patrycja -

Mam wrażenie,że moje życie dzieli się na dwa etapy przed i po spotkaniu z Agnieszką. Przed spotkaniem byłam zakompleksioną, nieszczęśliwa kobietą, która myślała, że nic dobrego już jej w życiu nie spotka.

Już po pierwszym spotkaniu wyszła z gabinetu nowa JA i to dosłownie. Pewna siebie kobieta, która wie, że cały świat stoi przed nią otworem. Czasem jeszcze kobieta, którą byłam kiedyś dojdzie do głosu, ale na szczęście Aga stoi na straży nowej mnie i skutecznie ją ucisza za każdym razem gdy tego potrzebuje. I chociaż Aga czasem musi mnie podeptać swoimi 12cm obcasami to każdego dnia jestem wdzięczna za to deptanie i za podnoszenie mnie z podłogi. Uratowała mnie po prostu ❤️.

- Darek -

Dajesz wiarę w siebie. W to, że nie jestem oprawcą, że mam pozytywne cechy. Naprowadzasz na wskazówki, które stanowią sensowne rozwiązania trudnych sytuacji.

Pomagasz budować odwagę do działania, do tego by robić krok do przodu i realizować zamierzony cel, a także marzenia. Dajesz nadzieję, że mimo dna jeszcze kiedyś będzie fajnie i wiarę w to, że jako człowiek jestem coś wart. Dajesz wolność wyboru, nakreślając jakie skutki dany wybór może przynieść. To wszystko powoduje ,że po wyjściu ze spotkania, pragnę jeszcze podejmować próbę, walkę z nadzieją, że „coś być musi ( korzystnego dla mnie) do cholery za zakrętem”.

- Kinga -

Swoimi słowami dałaś mi niezłego kopa. Do końca życia zapamiętam, jak dałaś mi wiarę w siebie na pierwszym spotkaniu mówiąc, że ” jestem młodsza i powinnam latać nad Tobą i ciągnąć Cie ku górze… a jest zupełnie inaczej…”.

Powiedziałaś mi coś, co zabolało najbardziej…, że jeśli się nie wezmę w garść, moja córka za 20 lat usiądzie na moim miejscu w tym fotelu…
Dzisiaj wiele nie zmieniłam, ale stałam się bardziej uśmiechnięta i otwarta dla mojej córy.
Aga, jesteś wielka. Wiesz jak wstrząsnąć człowiekiem !!!
Jesteś szczera i otwarta… dlatego powiedziałam Ci, że cieszę się, że do Ciebie trafiłam, ale nie czekam z niecierpliwością na spotkania z Tobą…, bo mówisz szczerze jak jest, a prawda boli.

- Marta -
Chciałabym powiedzieć wszystkim bez wyjątku, że bardzo się cieszę, że mogłam poznać Agnieszkę. Agnieszka to osoba bardzo, ale to bardzo pozytywna, ciepła, miła, radosna, a przede wszystkim normalna i wrażliwa na czyjeś cierpienie i smutek.

Mogłabym przyjeżdżać do niej codziennie i rozmawiać na każdy temat. Bije od niej taka fajna aura, przyjazna dla ludzi. Potrafi z każdą osobą rozmawiać, wie i umie do niej dotrzeć. Potrafi tak przedstawić sytuację i pokazać nam, że wszystko niemożliwe staje się możliwe, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Wszystko można naprawić, zrobić żeby było lepiej . Pamiętam jak przyjechałam do niej pierwszy raz i jak długo wtedy rozmawiałyśmy, potrzebowałam sie komuś, zwierzyć, wygadać, całkiem obcej, nieznanej mi osobie, żeby ten ktoś mnie wysłuchał, spojrzał z boku, powiedział, co ze mną jest nie tak, co robię źle. To właśnie Agnieszka wyciągnęła mi pomocną dłoń i pokazała mi to, że inaczej teraz patrzę na otaczający mnie świat, moją rodzinę. Dużo się uczę i zastanawiam nad tym, co mi powiedziała. Wiadomo nie ma ludzi idealnych, każdy ma jakieś wady i zalety. Rozmowa z drugim człowiekiem jest bardzo ważna i buduje fajne relacje między sobą. Na pewno jeszcze nie raz spotkam się z Agnieszką i bardzo chętnie wysłucham jej dobrych rad.

- Nikola -

Odkąd zaczęłam przychodzić na spotkania z Tobą, zaczęłam dostrzegać rzeczy których nie widziałam, nie znałam swojej wartości, nie miałam swojego zdania i próbowałam zrobić coś co było niemożliwe.

A teraz wiem co jest najważniejsze dla mnie w życiu, jak się zachować w niektórych sytuacjach i że nie warto dawać sobie mydlić oczka ☺️.

- Zuzia -
Bardzo mi pomogłaś odnaleźć siebie. Jestem teraz inna i twoje słowa i to wszystko co do mnie mówiłaś dało mi do myślenia. Spotkana z tobą dużo mi dały. Zmieniło się wszystko nagle.

Nie wiedziałam, że aż tak można zmienić świat naprawdę. Ty mi pomogłaś po prostu go poukładać. Bardzo jestem też ci wdzięczna za to, że byłaś ze mną i że pomogłaś mi zdać w tamtym roku. Bardzo dziękuję ci za to, że byłaś ze mną i że pomagałaś mi w tych trudnych sprawach.

- Jakub -

Dowiedziałem się o sobie, że mam szczęście że mogę z tobą pogadać i się spotykać. Bardzo to doceniam bo tak naprawdę to większość decyzji do poprawienia samego siebie zawdzięczam tobie.

- Joanna -
Kiedy zobaczyłam na Facebooku profil Agnieszki Kruk i że jest trenerem mentalnym pomyślałam napisze do niej na mesengerze, ponieważ nie dawałam sobie rady z bardzo toksyczna Mamą .

Umówiłam się na spotkanie pierwsze  i wtedy uświadomiła mi, że to nie ja jestem winna tego co się dzieje, tylko mama ciągle spędzała mnie w poczucie winy i że jestem zła pod każdym względem. Nie tak ubrana, nie tak robię . Z każdym spotkaniem uświadamiałam  sobie w końcu, że jestem wartościowym człowiekiem,  super matką, super żoną.  Tak naprawdę uwierzyłam w siebie i dziś wiem, że moja rodzina, czyli ja mój mąż i córka to są  najważniejsze osoby w życiu, a nie jak to było, że walczyłam o miłość rodziców i czasem oni byli ważniejsi, a dziś  jest inaczej dzięki Agnieszce. Umiem się cieszyć  z życia tak jak bym na nowo się narodziła. Pewnie są chwile w życiu ciężkie, ale zawsze mam w głowie słowa Agnieszki, kto jest moją rodziną i co jest ważne tu i teraz. Aga dziękuję że byłaś ze mną w trudnym czasie i dalej jesteś i mnie wspierasz.

- Natalia -

Szczere podziękowania dla Ciebie Aga za terapie, wsparcie i rozmowy. Zdecydowanie zapisanie się na do ciebie było jedną z najlepszych decyzji. Było warto! Nastąpiła poprawa, a sytuacja z jaką przyszłam nie była łatwa.

Jesteś wspaniała w tym co robisz, jak nam pomagasz.  Luźna atmosfera, zaufanie, szacunek, spokoj to wszystko sprawia,że czuję się zrozumiana i wysłuchana.  Mam wrażenie jakbym odrodziła się na nowo. Jakby ktoś zdjął ze mnie zły urok. To ogromne szczęście,że trafiłam w twoje ręce. Zrozumiałam, że warto walczyć o siebie. Rany przeszłości się goją. Nie wstydzę się poruszać żadnych tematów, bo wiem, że nie ma tematów niewygodnych i wszystko możemy przepracować razem. Dziękuje Aga, że masz takie wielkie serducho dla nas ❤️.

- Ewelina -

Kochana Agnieszko, chciałabym Ci podziękować za Nasze pierwsze spotkanie w Twoim gabinecie, lecz nie Nasze pierwsze, bo każde spotkanie z Tobą  jest energetyczne⚡️jesteś wspaniałym słuchaczem i każde twoje pytanie daje do myślenia. Zawsze strzelasz w 🎯 10! 

Do sedna… wiesz, że jestem gaduła ale ten dzień był najgorszym dniem w tym roku.. i pomogłaś mi go opowiedzieć… wiesz, że byłam już gotowa zrezygnować z naszego spotkania, ale to była najlepsza decyzja bo nasza rozmowa dała mi pozytywne zakończenie tego fatalnego dla mnie dnia🤗 Rozmowa przeplatana łzami, żalem, złością, obawą, a końcowo uśmiechem i pozytywnym nastawieniem na kolejne dni 🥹 popłynęło morze energii ⚡️ pozytywnej energii, chęci do działania, wiary w siebie 💪 i pewności siebie. 

Ten wyjątkowy dar, który posiadasz… energia, którą się dzielisz… mnoży się dookoła Ciebie! Już nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania 🤗  pomogłaś mi spojrzeć na ważne rzeczy w moim życiu z całkiem innego punktu widzenia. Doceniałam to co mam, lecz teraz doceniam to jeszcze bardziej ❤️. Wiem, że nie jestem sama 💪.

Jeszcze raz dziękuje i do następnego 👋.

- Kasia -

Aga jest wspaniałym człowiekiem. Ma ogromne serce. Rozmowy z nią zawsze motywują do działania. Spotkania odbywają się w miłej atmosferze i na luzie.

Aga ma zawsze mega dużo  pomysłów na wyjście z kryzysowej sytuacji. Jestem pełna podziwu dla jej wiedzy i profesjonalizmu. Aga ma też świetny kontakt z młodzieżą. Polecam z całego serca ❤️.

- Kinga -

Byłam u Agi kilka razy oraz mąż. Problemy z mężem były takie, że nie mogliśmy się dogadać, kłótnie, wymiana zdań, łzy, nerwy, stres. Po pierwszej wizycie już trochę zaczęłam inaczej do wszystkiego podchodzić jak i on.

Próbowaliśmy małymi krokami dojść do kompromisów, więcej rozmów, zaczęliśmy od przegadania wszystkiego. Aga pokazała nam, że jeśli się czegoś chce to można ugrać/ stworzyć coś na nowo, ale musza starać się DWIE strony.

Minęło trochę czasu. Ja zyskałam pewność siebie i wiarę na lepsze. Jesteśmy razem i rozwiązujemy wszystko razem. Dziękujemy. Polecam z całego serducha tą Panią, nie znam lepszego człowieka, który z takim zaangażowaniem pomoże uwierzyć w siebie ❤️💪👌.

- Ola -

Dzięki tobie zaczęłam wierzyć w siebie i zaczęłam widzieć u siebie plusy, a nie same minusy. Przestałam się przejmować tak bardzo wszystkim.

Stałam się bardziej pewna siebie, przestałam pić aż tyle alkoholu 😁, bo radzę sobie z problemami bez niego. U ciebie czuję się swobodnie, wiem, że mogę wszystko powiedzieć i wiem, że nie zostawisz mnie z problemem. Dzięki tobie jest ze mną o wiele lepiej dziękuję, że jesteś 💞😻.

- Paulina -

Spotkania z Tobą utwierdziły mnie w przekonaniu, że trzeba zawsze dbać o siebie w pierwszej kolejności. Pamiętać o byciu niezależnym psychicznie i finansowo.

Wdrożyć „zdrowy egoizm” i postawę „wilka”, nie poddawać się, wyznaczać cele. Mieć pozytywne nastawienie do sprawy.

jak mogę ci pomóc?

Skontaktuj się ze mną

Napisz do mnie lub zadzwoń. Umów się na sesję – zarówno bezpośrednio, jak i online.

Aga Kruk - podpis